Bafra Seçim

Hoşgeldiniz, Bugün 17.06.2021
Bafra Seçim
Başkan Kılıç
Başkan Kılıç
Bölge
: Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç'dan memnunmusunuz?
Parti
: Başkan
Eğitim
: Üniversite
Mesleği
: Bafra Belediye Başkanı
Doğum Tarihi
: 1967 - Bafra
Yabancı Dil
: ingilizce
Durum
: Aday
Toplam Oy
: 653 OY

Hamit KILIÇ, 1967 yılında Bafra’da doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini Bafra’da tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun oldu.

1990 yılında kurduğu özel bir şirket ile iş hayatına başlayan Hamit KILIÇ, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası’nda üç dönem Meclis Üyeliği, Başkan Yardımcılığı, iki dönem Bafra Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Üyeliği yaptı. İmam Hatip Okulları Platformu Bafra Temsilciliği, Yavuz Selim Vakfı Bafra Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkanlığı görevlerinde bulundu.

2014 yılı yerel seçimlerinde AK Parti’den Bafra Belediyesi Meclis Üyeliğine seçildi. Meclis 1. Başkan Vekilliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği, Büyükşehir Belediyesi Encümen Üyeliği görevlerinde bulundu.

Hamit KILIÇ, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Bafra Belediye Başkanlığı için aday gösterilerek 13 Mayıs 2018 tarihinde Belediye Meclisi’nce Bafra Belediye Başkanlığı'na seçildi. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde de Ak Parti'den aday gösterilerek Bafra halkının teveccühü ile yeniden Belediye Başkanı olarak seçildi.

 KILIÇ, Evli ve üç çocuk babasıdır.

 

ADAYA YORUM YAZIN
EN SON YORUMLAR
X