Bafra Seçim

Hoşgeldiniz, Bugün 05.07.2022
Bafra Seçim
Hamit Kılıç
Hamit Kılıç
Bölge
: Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç'dan memnunmusunuz?
Parti
: Başkan
Eğitim
: Üniversite
Mesleği
: Bafra Belediye Başkanı
Doğum Tarihi
: 1967 - Bafra
Yabancı Dil
: ingilizce
Durum
: Aday
Toplam Oy
: 1775 OY

Hamit KILIÇ, 1967 yılında Bafra’da doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini Bafra’da tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun oldu.

1990 yılında kurduğu özel bir şirket ile iş hayatına başlayan Hamit KILIÇ, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası’nda üç dönem Meclis Üyeliği, Başkan Yardımcılığı, iki dönem Bafra Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Üyeliği yaptı. İmam Hatip Okulları Platformu Bafra Temsilciliği, Yavuz Selim Vakfı Bafra Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkanlığı görevlerinde bulundu.

2014 yılı yerel seçimlerinde AK Parti’den Bafra Belediyesi Meclis Üyeliğine seçildi. Meclis 1. Başkan Vekilliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği, Büyükşehir Belediyesi Encümen Üyeliği görevlerinde bulundu.

Hamit KILIÇ, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Bafra Belediye Başkanlığı için aday gösterilerek 13 Mayıs 2018 tarihinde Belediye Meclisi’nce Bafra Belediye Başkanlığı'na seçildi. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde de Ak Parti'den aday gösterilerek Bafra halkının teveccühü ile yeniden Belediye Başkanı olarak seçildi.

 KILIÇ, Evli ve üç çocuk babasıdır.

 

ADAY İLE İLGİLİ HABERLER
ADAY İLE İLGİLİ YORUMLAR
İbrahim kaynak   6 Haziran 2021
Baframızın tüm sorunlarına koşuyor elinden gelen herseyi yapıyor takip ediyorum
ali yıllmaz   6 Haziran 2021
Yapılması gereken neyse yapıyor, pandemiden dolayı dünyada her şey etkilendi, buna rağmen tasarruf ve bafranın güzelleşmesi için çalışıyor, başarılıııı
Murat Dursun   6 Haziran 2021
İlk Başkan olduğunda çok güzel hamleler yaptı.Şu an biraz durgun, Bunda salgının da etkisi olduğunu düşünüyorum.Millet Camisi sözü vardı.İnşallah gerçekleşir
ADAYA YORUM YAZIN
EN SON YORUMLAR
X