Bafra Seçim

Hoşgeldiniz, Bugün 18.06.2021
Bafra Seçim
Engin Kemal Gürsoy
Engin Kemal Gürsoy
Bölge
: 2020 Yılı’nın En Başarılı İş İnsanı Adayı
Parti
:
Eğitim
:
Mesleği
: Betontaş Ltd Şti
Doğum Tarihi
: -
Yabancı Dil
:
Durum
: Aday
Toplam Oy
: 295 OY

Betontaş Şirketler Grubu çalışmalarına 1980 yılında Samsun’un Bafra ilçesi Kızılırmak Nehri üzerinde kurmuş olduğu kum-çakıl ocağı ile başlamıştır.

1990 yılında alt ve üst yapı elemanları üretim tesisini kurarak; özel sektör firmalarının, belediyelerin ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarının taleplerini karşılamaktadır.

1998 yılında Bafra Hazır Beton tesisini kurmuş , hazır beton sektöründe de bölgemizde hizmet vermeye başlamıştır.

2001 yılında Tokat-Turhal’da üst yapı elemanları üretim tesisini kurmuş; Tokat ili ve ilçelerine de hizmet vermeye başlanmıştır.

2002 yılında Samsun Altınkum’da ikinci hazır beton tesisimiz Gürsoy Hazır Beton kurulmuş,Samsun il merkezine hazır beton tedarikçisi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

2005 yılında Samsun Bafra ilçesi Derbent Barajı mevkiinde ,2010 yılında ise Samsun Altınkum mevkiinde Gürsoy Agrega ocakları kurulmuştur.

Firmamız, 30. kuruluş yıldönümü olan 2010 yılında; Samsun’un Kavak ilçesi Hacılı Köyü Ketenlik Mevkiinde 3200 m2 kapalı alan dahil toplam 60.000 m2 alan üzerine üçüncü Hazır Beton ve Çevre Düzenleme-Hafif Yapı Elemanları Tesisini kurmuştur.

Yatırımlarına hızla devam eden firmamız 2011 yılında Samsun’un Ladik ilçesinde üçüncü Agrega ocağını da faaliyete geçirmiştir.

Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen firmamız; ürünlerinde Türk standartlarına uygunluk, ISO 9001 ve ISO 14001 Kalite Yönetim Sistemi belgelerine sahip olmakla birlikte altyapı üretiminde T.C. İller Bankası A.Ş. onaylıdır.

Firmamız bünyesinde istihdam ettiği 250 çalışanıyla birlikte, müşteri ve tedarikçilerinin memnuniyetini artırmayı kendine hedef edinmiştir. Biz biliyoruz ki bölgemizin kalkınması ancak bu tür yatırımların devamı ile sağlanacaktır.

BETONTAŞ LTD ŞTİ

Engin Kemal Gürsoy

 

ADAYA YORUM YAZIN
EN SON YORUMLAR
X